Працюйте з нами
ua
USYK17
PROMOTIONS
2020
КЛІЄНТ

USYK-17 PROMOTIONS – промоутерська компанія Олександра Усика, яка займається просуванням боксерів із України та країн СНД.

ПРОБЛЕМАТИКА ТА ЗАВДАННЯ

Приступаючи до роботи над проектом, перед нами було поставлено завдання з вирішення трьох основних проблем, виявлених у існуючому логотипі бренду. Серед цих проблем варто відзначити використання трьох абсолютно різних шрифтів у межах одного логотипу, а саме компоновку, яка порушує читабельність, орфографічні недоліки, зокрема неправильне розміщення і неправильне написання дескриптора “promotion”.

ЛОГОТИП

Ми відкрили новий шлях у відображенні сутності та цінностей бренду Олександра Усіка. Новий логотип – це виявлення сили та стійкості. Монументальний характер логотипу символізує наполегливість та рішучість, масивний образ демонструє впевненість і визначеність, горизонтальне розташування додаткового знаку підкреслює  надійність та стійкість, що є невід’ємною частиною бренду.

КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА

Кольорова палітра для оновленого логотипу включає в себе червоний з чорним і червоний з жовтим. Ці кольори символізують енергію, силу та рішучість, відображаючи динаміку та визначеність бренду. 

АЙДЕНТИКА
РЕЗУЛЬТАТ

В результаті нашої роботи ми розробили логотип, який вдало відображає сутність та цінності бренду Олександра Усика. Завдяки монументальному характеру логотипу, ми змогли підкреслити силу, наполегливість та рішучість бренду. Впровадження нового логотипу та брендингу дозволило створити більш впізнаваний і сучасний образ, який відповідає цілям і цінностям замовника. 

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності