Працюйте з нами
ua
Ukrainian HoReCa
Cluster
2024
КЛІЄНТ

Ukrainian HoReCa Cluster – консолідована платформа, спрямована на зміцнення та розвиток виробників товарів та послуг для сфери HoReCa, створення еко-системи відносин між виробниками та представниками HoReCa в Україні та на закордонних ринках.

ЗАДАЧА

Створити унікальний фірмовий стиль, позиціонування та айдентику бренду, які відображали б сутність та цінності HoReCa Cluster. 
Ми ретельно проаналізували ринок HorReCa в Україні, виявили ключові тенденції та потреби споживачів, а також дослідили конкурентні стратегії для розробки загальної стратегії, щоб створыты впізнаваний бренд, який відображав би аутентичність та смак України і скаладав позитивне враження серед споживачів та партнерів.

ЛОГОТИП, ШРИФТИ, КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА

Наша команда ретельно вивчила конкурентне середовище та сучасні тенденції перед розробкою логотипу для HoReCa Cluster. Ми аналізували ідентичність та цінності бренду, а також зосередили увагу на відборі шрифтів, що відображають його елегантність і аутентичність. Кожна деталь була уважно розглянута з метою передачі потрібного емоційного вектора в образі HoReCa Cluster.

Логотип являє собою скорочений напис повної назви громадської спілки “Ukrainian HoReCa Cluster – HoReCa Ua Cluster”.
Шрифтова частина логотипа є дещо вільною інтерпретацією автентичних українських та слов’янських шрифтових нарисів й виконана як моноширинний гротеск з акцидентними елементами в окремих літерах.

Другорядний варіант логотипа – однорядкова варіація, де рядок виконаний авторським шрифтом, що є вільною інтерпретацією автентичних українських та слов’янських шрифтових нарисів, з додаванням графічного елементу кола з надрядковою абревіатурою UA від слова UKRAINIAN.

КОНЦЕПЦІЯ ФІРМОВОГО ЗНАКУ

Фірмовий знак – це стилізована символічна воронка, яка “змішує” всіх причетних до сфери в один бурхливий коктейль перспектив і розвитку.

Побудовано фірмовий знак як комбінацію літери U, першої літери слова Ukrainian, виконаній у вільній інтерпретації автентичних українських та слов’янських шрифтових нарисів та тризубу, символу триєдності HoReCa й елементу національної ідентичності країни походження спілки.

БРЕНД ПАРАСОЛЬКА

Кластер є не лише брендом, але й символом єднання, що об’єднує в собі п’ять різних напрямків діяльності. Ця унікальна концепція дозволяє працювати з різними аспектами бізнесу та забезпечує можливість підтримувати і розвивати широкий спектр проектів та ініціатив.

Усі напрямки діяльності HoReCa Сluster мають своє візуальне маркування, як шрифтове, так і колірне.

Шрифтова частина є вільною інтерпретацією автентичних українських та слов’янських шрифтових нарисів, з додаванням графічного елементу кола з надрядковою іконкою, що візуально прямо передає специфіку напрямку. 

АЙДЕНТИКА
РОЗРОБКА САЙТУ

Під час розробки сайту ми доклали всіх зусиль, щоб створити привабливий та функціональний веб-ресурс.

РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ

Результатом нашої роботи стало успішне створення нового бренду, його чіткого позиціонування на ринку, виразного іміджу та фірмового стилю.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності