Працюйте з нами
ua
UFUTURE
2019
КЛІЄНТ

UFuture — це українська компанія із портфелем активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT.

ЗАВДАННЯ

Нашим завданням було розробити материнський бренд для UFuture, який відображав багатогранність та цінності групи компаній. Нам потрібно було створити не лише платформу, а й цілісну айдентику, яка відображала б відмінність бренду на ринку та сприяла його впізнаваності. Наше завдання полягало у ретельному аналізі сутності та цілей UFuture, щоб створити стратегічний фундамент для подальшого розвитку та комунікації з аудиторією.

ЛОГОТИП, КОЛІРНА ПАЛІТРА

Логотип UFuture cкладається з графічного зображення – абревіатури UFUTURE у авторському написі та Символу (Знаку). Для кращого сприйняття Логотип виконаний в лаконічному та мінімалістичному стилях. Темний, глибокий сірий напис назви та дескриптор чудово акцентується із Символом, в який вписано літеру U.

Колірна палітра відіграє важливу роль у сприйнятті бренда. Складається з двох кольорів – морської хвилі та темно-сірого. Колір морської хвилі символізує інновації, відкритість новому. Сірий колір – надійність, послідовність.

КОРПОРАТИВНИЙ СЛОГАН

Корпоративний слоган UFUTURE PARTNER TOMORROW  – відображає те, що компанія є успішною та стабільною але при цьому дивиться в майбутнє та інвестує в нові проекти “майбутнього”. 

ПАТТЕРН, БЕКГРАУНД, KEY VISUAL, ПІКТОГРАМИ

Ці додаткові елементи використовуються в діловій документації та рекламній продукції, як додатковий візуальний акцент.

АЙДЕНТИКА
РЕЗУЛЬТАТ

В результаті роботи над розробкою материнського бренду для “UFuture” був створений сучасний, відповідний ключовим цінностям та місії компанії, образ. Бренд отримав чітко визначений стиль, який відзначається сучасністю та інноваційністю, привертаючи увагу цільової аудиторії та підсилюючи її впізнаваність. Результатом стала збільшена впевненість у бренді серед споживачів і партнерів, що сприяє подальшому розвитку та успішному позиціонуванню компанії на ринку.

 
 
 
 
 
Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності