Працюйте з нами
ua
SHUR
2022
КЛІЄНТ

SHUR- це ресторан азербайджанської кухні, де поряд із традиційними стравами, в меню можна побачити абсолютно оригінальні авторські страви. З часу відкриття SHUR став не тільки улюбленим місцем жителів Баку і гостей столиці, які люблять азербайджанську кухню, а й усіх меломанів, оскільки позиціонується він і як музичний клуб.

ЗАВДАННЯ

Завданням було провести ребрендінг для ресторану SHUR, зберігаючи його унікальний характер, але надаючи свіжість і сучасність в айдентиці. Складністю виявилося збереження балансу між традиціями та інноваціями, а також відтворення аутентичності кухні та атмосфери ресторану через новий дизайн і візуальний стиль. Викликом було створення концепції, яка б відображала душу закладу та привертала увагу нових клієнтів, залишаючись вірною своїм постійним шанувальникам.

ЛОГОТИП, КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА, АЙДЕНТИКА

Був пропрацьован та оновлен логотип, кольорова палітра, загальний фірмовий стиль та адентика ресторану. Колірна палітра поєднує теплі, природні відтінки, створює атмосферу затишку та гостинності. Графічні елементи, такі як візерунки або декоративні знаки, додають відчуття автентичності та елегантності, створюючи цілісний образ SHUR.

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

Ми розробили сценарій та відзняли серію роликів для використання в рекламних кампаніях. Кожна деталь відзнята таким чином, щоб глядачі могли поринути в атмосферу, відчути аромати та смак страв ще до візиту в ресторан.

РЕЗУЛЬТАТ

Результат нашої роботи як висновок – створення цілісного і привабливого образу для ресторану “Шур”, який відображає його унікальність та привабливість. Новий логотип та фірмовий стиль вдало відображають концепцію закладу, забезпечуючи йому свіжість і сучасність. Рекламні креативи допомагають привертати увагу нових клієнтів. В цілому, наша робота сприяла підвищенню впізнаваності та популярності ресторану SHUR серед цільової аудиторії.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності