Працюйте з нами
ua
No-Code Summit
Almaty
2023
ПРО ЗАХІД

No-Code Summit – це серія заходів організованих для групи компаній FLOWMATES і PLATMA. Підкоривши Websummit у Лісабоні,команда відправилась в Алмати для реалізації конефренції спільно з партнерами Most IT Hub. Захід відбувся 30 листопада 2023 року. 

No-Code Summit відкрив нові перспективи для місцевих та міжнародних учасників, які прагнуть швидко та ефективно реалізувати свої ідеї. Цей захід об’єднав професіоналів з різних сфер індустрії та технологій, щоб сприяти обміну досвідом і створенню нових можливостей для співпраці. Масштабність події в Алмати вразила усіх учасників. В програмі заходу було декілька дискусійних панелей,  доповідей, які сприяли активному розвитку інновацій у безкодовому програмуванні.

НАШІ КОМПЕТЕНЦІЇ

Ми були відповідальні за всі аспекти організації No-Code Summit.

Наша команда брала на себе всі завдання та обов’язки, включаючи:
1. Стратегічне планування. Ми розробляли стратегічний план події з урахуванням потреб аудиторії та цілей клієнта. Визначення ключових моментів, тематики блоків 
2. Локація та логістика. Комунікація з обраною локацією, вирішення питань логістики.
3. Технічна підтримка. Підбір підрядників, розробка технічного завдання та контроль належної роботи технічної команди під час заходу, включаючи аудіо-відео техніку, мережеві засоби зв’язку. Організація прямої трансляції на youtube-каналі.
4. Програма та спікери. Планування програми заходу з врахуванням актуальних тем і тенденцій у сфері безкодового програмування. Запрошення та координація виступів спікерів, які мали експертні знання та досвід у цій галузі.
5. Оргнанізація продажу квитків та реєстрації учасників. Створення системи реєстрації та керування учасниками, забезпечення комфортного та ефективного перебування на заході.
6. Оргнанізація відео та фотозйомки.
7. Організація логістики команди.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності