Працюйте з нами
ua
KYIV MICE
HUB
2021
ПРО ПРОЄКТ

Kyiv MICE Hub – це інформаційна платформа, яка представляє інтереси Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та просуває Київ на ринку MICE подорожей.

ЗАВДАННЯ

Наше завдання полягало в розробці візуально привабливого образу бренду, який був би незабутнім і впізнаваним в будь-якому кусточку світу.

Для досягнення цієї мети ми зосередилися над дизайном і стратегічними заходами в брендуванні. Підкреслюючи культурну різноманітність, історичне значення і живу атмосферу Києва, ми прагнули продемонструвати, що місто є привабливим місцем для туристів та гостей. .

Створюючи візуальні образи нам важливо було, щоб кожен елемент бренду комунікував з цільовою аудиторією та відображав унікальність міста Києва, і що це місто з багатою культурною спадщиною та неповторною атмосферою.

ЛОГОТИП

Три основні елементи нового дизайну – це: місце проведення подій— КИЇВ, акронім “MICE”, який вказує на галузь проєкту та яскравий символ-наліпка у фірмовому кольорі — “HUB”.

В основу лого ми поклали синтез історичного та новітнього, використовуючи елементи абетки кирилиці Київської Русі у Х ст. та нариси елементів сучасного Києва.

ДИНАМІЧНИЙ ЛОГОТИП

Забезпечуючи адаптивність всіх елементів та варіативний підхід до відображення бренду, ми застосували методику, що дозволяє кожному компоненту логотипу змінюватися відповідно до вимог та функціональних потреб.

КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА

В рамках нашого проєкту, айдентика та колір відіграють ключову роль у визначенні іміджу та загального враження. 

Щодо кольорів, ми обрали палітру, яка відображає динамічність та енергію подійного середовища.  Кожен колір символізує важливі аспекти подійного індустрії та додає до загального іміджу Mice Hub елементи відмінності та привабливості.

АЙДЕНТИКА
РЕЗУЛЬТАТ

Загалом, результати проєкту виправдали наші очікування. Із загальним терміном тривалості роботи близько 1,5 місяці, ми успішно втілили всі ідеї. Результатом став вишуканий образ та стиль, що відворює цінності Mice Hub.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності