Працюйте з нами
ua
KOMPOZIT
2020
ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка Kompozit була заснована у 1995 році. Сьогодні ТМ Kompizit пропонує широкий вибір лакофарбових матеріалів для комплексних рішень не тільки в Україні, але й у Європі.  Технології виробництва та рецептури нашої продукції розробляються на базі власної лабораторії при активній співпраці з такими світовими гігантами, як Dow Chemical, BASF та інші.

ЗАВДАННЯ

У нашій роботі над кожним кейсом ми прагнемо досягти вищого рівня професіоналізму та креативності. Для проєкту “Kompozit” наша основна мета полягала у модернізації їхнього логотипу та фірмового знаку, а також в розробці алементів айдентики. Під час роботи над проєктом зосереджуємося на кожній деталі айдентики, працюючи над створенням сучасного та запам’ятовуючого образу для бренду.

АЙДЕНТИКА

Наш підхід до розробки айдентики для проєкту базується на глибокому розумінні його цілей та цільової аудиторії. Ми поєднуємо креативність і стратегічний підхід, враховуючи унікальні особливості бренду. В результаті ми створюємо цілісну та консистентну айдентику, яка відображає стиль, цінності та ідентичність компанії. Наша команда зосереджена на тому, щоб кожен елемент айдентики відображав сучасні тенденції та сприяв зміцненню іміджу бренду в очах його аудиторії.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності