Працюйте з нами
ua
Klaw
MIAMI
2023
ПРО КЛІЄНТА

Klaw Restaurant – ресторан розташований в історичній будівлі Жіночого клубу Маямі прямо на березі Біскейнської затоки, KLAW поєднує в собі витончену елегантність і специфічну для Маямі атмосферу “je ne sais quoi”, що робить його популярним місцем для тих, хто хоче бути на видноті, а також цінує вишукані страви і вина.

Спеціалізація ресторану – королівські краби з Норвегії та М’ясо від фермерів Небраски, яке виставляють та зберігають в сухих холодильниках, а також морепродукти такі, як блакитні креветки, морські гребінці, устриці Східного та Західного узбережжя. Винна карта велика і глибока, досягає десятків сторінок.

Rooftop by Klaw –  найкращий краєвид на Маямі, єдине місце в Еджуотері, де є можливість насолодитися чудовими заходами сонця, коктейлями та атмосферою свята. 

ЗАВДАННЯ ДЛЯ НАС

Наша команда доєдналась до проєкту на етапі, коли ресторан пропрацював понад року, тому у більшості аудиторії вже була складена картина та уявлення про цей заклад. Перед нами стояла непроста задача, а саме розширити свідомість про ресторан серед місцевого населення та відвідувачів Маямі. Наша мета була не лише зазначити наявні переваги закладу, а й підкреслити його унікальність, зосереджуючись на особливих методах приготування крабів та м’яса. Крім того, ми мали забезпечити стабільний потік гостей, спрямовуючи їх на різноманітні програми та події, та активно просуваючи Rooftop як один із ключових елементів загальної концепції закладу. 


Завдання, які стояли перед нами:
1. Ретельно проаналізувати ринок, починаючи з ідентифікації та аналізу 10 провідних ресторанів та барів-конкурентів. Наше дослідження повинно включати оцінку активностей та заходів, проведених за останній рік.
1.1 Проведення детального аналізу меню ресторанів – конкурентів та барів, з урахуванням цінових категорій, кількості позицій, різноманітності складу та пограмовки. А також проаналізувати всі спеціальні пропозиції кожного закладу, аби зрозуміти, наскільки вони привабливі для наших клієнтів.
1.2 Проведення детального аналізу винних та коктейльних карт. 
2. Проаналізувати внутрішні процеси, існуючи стратегії.
3.Розробити комплексну маркетингову стратегію просування ресторану та Rooftop, яка враховує всі аспекти  аналізу та відображає унікальні особливості закладу.
4. Створення фірмового стилю для рекламних матеріалів та проведення професійних фотосесій нових позицій, зосереджуючись на естетичних та привабливих візуальних образів.
5. Запустити рекламні кампанії спрямовані на залучення нових гостей до ресторану.

АНАЛІТИКА КОНКУРЕНТІВ

Під час вивчення ринку ми провели широкий аналіз, спрямований на глибоке зрозуміння конкурентної ситуації та виявлення можливостей для подальшого розвитку. Особливу увагу ми приділили аналізу меню та активностям конкурентів. Ми ретельно вивчили а-ля карт меню та додаткові меню(сезонне, бранч-меню), враховуючи різноманітність цінових категорій, кількість позицій, а також пограмовку страв.

Далі, ми докладно проаналізували спеціальні пропозиції, які надають наші конкуренти. Це дозволило нам краще зрозуміти, які саме аспекти приваблюють клієнтів та які переваги має наш заклад перед своїми конкурентами. 

Крім того, ми звернули увагу на винні та коктейльні карти. Детальне дослідження різноманітності та привабливості цих напоїв для наших цільових аудиторій дало нам можливість скласти стратегію, яка враховує популярність та попит на певні види напоїв.

Загалом, наш аналіз допоміг нам не лише краще розуміти наших конкурентів, а й виявити можливості для покращення пропозицій та розвитку унікальних конкурентних переваг.

РОЗРОБКА ВІЗУАЛЬНОГО СТИЛЮ РЕКЛАМНИХ КРЕАТИВІВ

Розробка візуального стилю рекламних креативів – це ключовий етап в процесі створення ефективної та привабливої рекламної кампанії. На цьому етапі ми створили унікальний та легко впізнаваний образ, який буде асоціюватися брендом і привертати увагу цільової аудиторії.

Ми визначили основні елементи візуального стилю, такі як кольори, шрифти, графічні елементи та композиційні рішення. 

Наша мета – забезпечити консистентність і співвідношення між всіма елементами рекламної кампанії, щоб створити цілісний та привабливий образ бренду. Крім того, ми врахували психологічні аспекти та емоційну привабливість наших креативів, щоб забезпечити максимальний ефект впливу на аудиторію.

ПРОВЕДЕННЯ ФОТОСЕСІЇ
РОЗРОБКА ТА ЗАПУСК РЕКЛАМНИХ КАМПАНІЙ

Під час розробки та запуску рекламних кампаній ми використали комплексний підхід, розбивши їх на три різні кампанії для максимального ефекту.
Перша кампанія була спрямована на підвищення обізнаності про наш ресторан серед місцевих мешканців та туристів. Ми використали різноманітні канали комунікації, такі як соціальні медіа, рекламні банери та розсилки електронних листів, щоб донести наше повідомлення до якомога більшої аудиторії.

Друга кампанія була спрямована на підтримку програм та заходів ресторан та Rooftop. Ми використали відео- та фотоматеріали, які демонстрували привабливість та атмосферу нашого Rooftop, а також запустили спеціальну промо-кампанію зі зниженими цінами на коктейлі та закуски.

Окремо запустили кампанію по м’ясу та крабу, ми акцентували увагу на особливих методах приготування та якості продукту.

РЕЗУЛЬТАТ

Наша успішна співпраця та взаємодія дозволили нам успішно впровадити комплекс маркетингових інструментів. В цілому, наша спільна робота забезпечила нам не лише досягнення поставлених цілей, але й підтвердила ефективність інтеграції маркетингових інструментів для досягнення успішних результатів.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності