Працюйте з нами
ua
HOSPITALITY CONNECT
CONFERENCE
2024
ПРО ЗАХІД
У Києві 20 червня 2024 року відбулася перша конференція “Hospitality Connect Conference 2024”, організована нашою командою разом з ГС “Український експортний альянс”, у співпраці з Ukrainian HoReCa Cluster та за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Захід об’єднав ключових гравців у секторі HoReCa, включаючи рестораторів, готельєрів, закупівельників, постачальників та виробників продукції.

Ця конференція стала значущим подією для розвитку галузі, сприяла обговоренню експортних перспектив українських виробників та ознайомила учасників з останніми трендами в секторі HoReCa.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ АГЕНЦІЇ

Наша  компанія отримала завдання на розробку фірмового стилю для конференції Hospitality Connect Conference.
Основні задачі, Які стояли перед нами:
1. Створити унікальний і впізнаваний образ, який відповідав би цілям конференції.

2. Фірмовий стиль мав легко інтегруватися в фірмові стилі компаній організаторів.

3. Наше завдання полягало в підборі кольорової палітри та шрифтів,розробці логотипу, графічних елементів, розробці друкованої продукції, бейджів, флаерів, брендволлу  та підготовці поліграфії до друку.

КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА

Підбір кольорової палітри – важливий етап у створенні фірмового стилю конференції. Він має враховувати індивідуальність заходу, відповідати цілям і атмосфері події, а також викликати позитивні асоціації у цільової аудиторії.

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

Робота над логотипом поділялась на декількаетапів:
1. Перш ніж приступити до створення логотипу, ми провели детальний аналіз цілей конференції та її цільової аудиторії. Це дозволило нам зрозуміти, які значення та емоції має передавати логотип.

2. На основі отриманої інформації ми розробили кілька концепцій, що відображали сутність конференції.  Ми подбали про те, щоб логотип був чітким і легко впізнаваним, а також адаптованим для використання на різних носіях та у різних масштабах.

ПАТТЕРНИ

Паттерни в контексті дизайну відіграють ключову роль у створенні консистентного ідентичного образу. Ми розробили набір графічних елементів, які використовуються на різних матеріалах конференції, таких як програми, бейджи, заставки. Ці паттерни включають у себе абстрактні форми, лінії чи геометричні мотиви.

ДИЗАЙН В РЕАЛІЗАЦІЇЇ
Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності