Працюйте з нами
ua
N0-CODE SUMMIT
LISBON
2023
ПРО ЗАХІД

Захід No-Code Summit який відбувся 13 листопада 2023 року під час проведення Websummit у Лісабоні, який був організований для групи компаній FLOWMATES і PLATMA, виявився справжнім місцем зустрічі для інноваторів, підприємців та всіх, хто цікавиться новаторськими технологіями. Це була унікальна можливість для учасників поринути у світ безкодового програмування, де кожен міг відкрити для себе нові можливості створення власних веб-продуктів і додатків без необхідності в глибоких технічних знаннях.

No-Code Conference став справжнім проривом у розвитку індустрії безкодового програмування, відкривши нові перспективи для тих, хто бажає швидко та ефективно реалізувати свої ідеї без глибоких знань програмування. Він об’єднав у собі технологічну інноваційність та креативність, створюючи стимулююче середовище для подальшого розвитку та співпраці.

НАШІ КОМПЕТЕНЦІЇ

Ми були відповідальні за всі аспекти організації No-Code Conference.

Наша команда брала на себе всі завдання та обов’язки, включаючи:
1. Стратегічне планування. Ми розробляли стратегічний план події з урахуванням потреб аудиторії та цілей клієнта. Визначення ключових моментів, тематики блоків 
2. Локація та логістика. Підбір локацій  та бронювання відповідної локації для проведення заходу, вирішення питань логістики.
3. Технічна підтримка. Підбір підрядників, розробка технічного завдання та контроль належної роботи технічної команди під час заходу, включаючи аудіо-відео техніку, мережеві засоби зв’язку. Організація прямої трансляції на youtube-каналі.
4. Програма та спікери. Планування програми заходу з врахуванням актуальних тем і тенденцій у сфері безкодового програмування. Запрошення та координація виступів спікерів, які мали експертні знання та досвід у цій галузі.
5. Оргнанізація продажу квитків та реєстрації учасників. Створення системи реєстрації та керування учасниками, забезпечення комфортного та ефективного перебування на заході.
6. Оргнанізація відео та фотозйомки
7. Організація логістики команди.
8. Організація вечері для віп-гостей. Підбір ресторанів, вибір меню, організація програми під час вечірньої частини.  

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності