Працюйте з нами
ua
 Aspen
Reunion
2021
КЛІЄНТ

The Aspen Institute Kyiv – це українська позапартійна громадська спілка, щопідтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. Аспен Інститут Київ оголосив про початок діяльності 27 травня 2016 року.На виконання своєї місії Аспен Інститут Київ залучає до діалогу лідерів бізнесу, державного врядування, представників академічної спільноти, медіа, культурних проектів, громадянського суспільства та інших важливих соціальних сфер.

 

ПРО ЗАХІД

11 грудня наша команда разом з The Aspen Institute Kyiv організували свято, яке об‘єднало всіх випускників Аспен-семінарів — Aspen Reunion 2021! Aspen Reunion — це щорічна зустріч випускників, нагода зустріти друзів, колег, одногрупників та членів спільноти. Якщо описати Aspen Reunion кількома тегами, ними будуть: неймовірні люди, спілкування з новими та старими друзями, співзвучання, яке народжує цікаві думки та ідеї.

Ідеєю цієї зустрічі стала музика. Бо що як не музика, може об’єднувати людей різних по інтересах, але спільних по цінностях.

Музика заповнила зал, створюючи атмосферу єднання та свята. Випускники Аспен-семінарів танцювали, співали, ділилися своїми історіями та враженнями. Це був вечір, який ніхто з присутніх не забуде.

На Aspen Reunion 2021 були присутні випускники з різних сфер: політики, бізнесу, науки, мистецтва, громадської діяльності. Їх об’єднувало не лише те, що вони колись пройшли Аспен-семінари, але й спільні цінності та прагнення до позитивних змін у світі.

Aspen Reunion в черговий раз продемонструвала, що коли люди з різним досвідом та знаннями об’єднуються навколо спільних цінностей, вони можуть творити справжні дива.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності