Працюйте з нами
ua
VODA.UA
2021
ПРО КОМПАНІЮ

VODA.UA – карпатська високогірна вода,яка видобувається з унікального Мізунського родовища у та відповідає найвищим стандартам якості. Її розливають на високотехнологічному виробництві, сертифікованому за системою менеджменту у сфері безпеки продовольства і харчової продукції ISO 22000:2005. 

ЗАВДАННЯ

Основною задачею, з якою до агентства звернувся власник проєкту Дмитро Нікіфоров, була розробка дизайну еко-пакування для вже наявного продукту. Необхідно було розробити естетично привабливий та практичний дизайн упаковки, здатний підкреслити екологічність продукту і відповідність його цілям – збереження навколишнього середовища. Підкреслення екологічних переваг упаковки через її дизайн допомагає зберегти лояльність клієнтів та підвищити свідомість щодо екологічних питань в цілому.

РОБОТА НАД ПРОЄКТОМ

Бренд “VODA.UA” став першим у своєму сегменті, що використовує повністю біологічно руйнувальне пакування замість традиційного пластику. Ми приділили особу увагу дизайн пакування та  поділили різні види води  за кольоровим кодом та інфографікою. Наприклад, блакитне пакування для води , що видобута на висоті 480 метрів над рівнем моря, тоді як чорне пакування для води з найвищого водозабору в країні, на висоті 1040 метрів.

Особлива увага приділялася аспекту, що вода походить  з Карпатських гір, де вона натуральним шляхом виходить на поверхню та не піддається втручанню людини, тому в ній відсутні будь-які додаткові компоненти, такі як антибіотики, консерванти або мінеральні речовини. Цей аспект став ключовим у позиціонуванні продукту, підкреслюючи його натуральність і високу якість.

РЕЗУЛЬТАТ

В результаті нашої роботи ми отримали не лише інноваційне еко-пакування для продукту “VODA.UA”, але й справжню історію про продукт. 

Інфографіка та кольоровий код дизайну дозволили нам ефективно комунікувати ключові переваги води “VODA.UA”, зокрема, її походження з Карпатських гір і відсутність будь-яких штучних домішок. Крім того, наше пакування відобразило високу естетичність і привабливість продукту, що додало йому конкурентних переваг на ринку, стало символом якості, безпеки і натуральності продукту.

Отже, результатом нашої роботи є не лише створення дизайну пакування, а й створення цінності для бренду, збільшення його привабливості для споживачів і підвищення його конкурентоспроможності.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності