Працюйте з нами
ua
NO-CODE SUMMIT
BAKU
2024
ПРО ЗАХІД

No-Code Summit – це серія заходів організованих для групи компаній FLOWMATES і PLATMA. Підкоривши Websummit у Лісабоні та Алмати в 2023 ,команда відправилась в Баку для реалізації конефренції для аудиторії Азербайджану. Захід відбувся 17 травня 2024 року. 

No-Code Summit в Баку об’єднав експертів з різних галузей: стартаперів, інвесторів, розробників програмного забезпечення, банківський сектор, сітізен девелоперів, спеціалістів з no-code розробки, виробників. Головною метою заходу було  продемонструвати можливості імплементації no-code рішень в різні сфери. На саміті було чотири треки: технологічний, технічний, науковий та інвестиційний, де детально розглядалися сучасні тенденції у безкодовому програмуванні і його застосування в різних сферах бізнесу.

 
НАШІ КОМПЕТЕНЦІЇ

Ми були відповідальні за всі аспекти організації No-Code Summit.

Наша команда брала на себе всі завдання та обов’язки, включаючи:
1. Стратегічне планування. Ми розробляли стратегічний план події з урахуванням потреб аудиторії та цілей клієнта. Визначення ключових моментів, тематики блоків 
2. Локація та логістика. Комунікація з обраною локацією, вирішення питань логістики.
3. Технічна підтримка. Підбір підрядників, розробка технічного завдання та контроль належної роботи технічної команди під час заходу, включаючи аудіо-відео техніку, мережеві засоби зв’язку. Організація прямої трансляції на youtube-каналі.
4. Програма та спікери. Планування програми заходу з врахуванням актуальних тем і тенденцій у сфері безкодового програмування. Запрошення та координація виступів спікерів, які мали експертні знання та досвід у цій галузі.
5. Оргнанізація продажу квитків та реєстрації учасників. Створення системи реєстрації та керування учасниками, забезпечення комфортного та ефективного перебування на заході.
6. Оргнанізація відео та фотозйомки
7. Організація логістики команди.

Реалізовуй ідеї з нами
Готові зробити великі справи? Заповніть нашу форму нижче та розкажіть, як ми можемо допомогти вам у цьому.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності